img img img img

Platynowy:

Accnture

O firmie:

Jesteśmy siecią ekspertów realizującą projekty, których nikt nie jest w stanie zrobić, albo nie jest w stanie zrobić równie dobrze. Pracujemy z najnowszymi technologiami i dotykamy najistotniejszych problemów w biznesie. Nasze 5 obszarów działania – Strategy, Digital, Operations, Consulting oraz Technology – tworzą idealny zestaw usług nawet dla najbardziej wymagających klientów.


Dlaczego warto:

Kiedy myślisz o pracy, szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać się tak szybko, jak świat wokół ciebie. Uczyć się nowych rzeczy i sprawdzać je w działaniu razem z doświadczonymi mentorami. Bo kiedy postanowisz pójść dalej, będziesz pewien, że jesteś na to przygotowany, że nie zostałeś gdzieś z tyłu. W Accenture już od pierwszego dnia doświadczasz czegoś nowego. Tu zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które zostaną z Tobą na lata.


Kultura organizacji:

Wierzymy w naukę przez działanie. Cenimy przedsiębiorczość i umiejętność pracy w zespole. Ciągle podnosimy sobie poprzeczkę. Jesteśmy i chcemy być w awangardzie transformacji – pomagać firmom stać się bardziej nowoczesnymi i przez to odnosić sukcesy.