img img img img

Michał Gronowski

Accenture

Podróż w przyszłość, czyli dlaczego za chwilę wszystko będzie w chmurze? Implementacja prostego systemu e-commerce na bazie Heroku i Salesforce

W czasie warsztatu uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z platformą force.com oraz najnowocześniejszymi paradygmatami projektowania oprogramowania (PaaS, SaaS, Microservices, etc.). Wspólnie stworzymy prosty system e-commerce, który zostanie uruchomiony w kontenerze Heroku. Procesy biznesowe zaimplementujemy na platformie Salesforce. Całość zintegrujemy za pomocą Salesforce connect. W czasie warsztatów wyjaśnimy zalety rozwiązać typu Cloud, porównanym kilku dostawców (Salesforce, Amazon, Google Cloud, etc.).


Michał Gronowski

- z branżą IT związany od 2004 roku. Pracował dla dużych potentatów rynkowych między innymi jako: developer, architekt domenowy, Architekt Rozwiązania, Change Manager, Delivery Manager, Scrum Master i Agile Coach. Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w kraju jak i zagranicą. W chwili obecnej blisko związany z Cloud Computing.
W wolnym czasie doradza start-upom w kwestiach związanych z szeroko pojętym obszarem IT. Prywatnie fan piłki nożnej i skoków narciarskich.