img img img img

Magda Firlit

Warsztaty Scrum w praktyce

Zapraszamy na warsztaty symulacji pracy we frameworku Scrum. Obecnie coraz więcej organizacji IT przechodzi na zwinne metody produkcji oprogramowania, najczęściej wybieranym frameworkiem jest Scrum. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość przejścia kilku cykli pracy we frameworku. Symulacja zostanie przeprowadzona w formie warsztatowej tak, aby każdy miał możliwość zrozumienia w praktyce, jak działa Scrum.

Magda Firlit

Pasjonatka zmotywowanych, szcześliwych i samoorganizujących sie zespołów Scrumowych. Szczególnie interesuje się budowaniem zwinnych zespołów, korzystając z dostępnych modeli. Jej największą pasją są wartościowe retrospektywy, coaching i szkolenia. Professional Scrum Master i Professional Scrum Product Owner. Coach i trainer. Agile Coach w Sabre Polska.

Agile Coach w firmie Sabre Polska. Specjalizuje się w Scrumie, szkoleniach, consultingu oraz transformacji organizacji. Posiada 16 lat doświadczenia zawodowego. Swoją przygodę w IT rozpoczęła 11 lat temu jako specjalista helpdesk, następnie Project Manager, potem Scrum Master, a obecnie od 3 lat jest Agile Coachem.
Absolwentka studiów podyplomowych Coach & Trainer, studiów podyplomowych Zarządzanie Projektami oraz magisterskich studiów z filozofii (praca magisterska z psychologii i socjologii).
Pasjonatka zmotywowanych, szczęśliwych i samoorganizujacych się zespołów Scrumowych. Jest największa pasją jest Scrum sam w sobie, eksperymenty, wartościowe retrospektywy, life coaching, team coaching i szkolenia.