img img img img

Andrzej Brożek

Deep Learning zmieniający branże przemysłu

Każdy słyszał o sieciach neuronowych. W ostatnich latach przeżywają one swój renesans osiągając imponujące sukcesy jak pokonanie mistrza świata w Go. Rozpoznawanie mowy, rekomendacje filmów na Netflixie - to wszystko zawdzięczamy uczeniu maszynowemu, a w szczególności jego części zwanej Deep Learningiem. Czy zmiany dotkną również "stare" branże jak przemysł naftowy?
W naszej prezentacji spróbujemy przewidzieć, kto będzie następną ofiarą rozwoju sztucznej inteligencji oraz zademonstrujemy jej użycie w branży modowej.

Andrzej Brożek

Jestem założycielem i CEO Craftinity, krakowskiej firmy rozwiązującej trudne problemy z użyciem sztucznej inteligencji, a w szczególności z użyciem Deep Learningu. Tematem zainteresowałem się już na studiach, kiedy to byłem jednym ze współzałożycieli sekcji AI koła naukowego BIT. Miałem też udział w organizacji konkursu Bitpoker na 9. SFI.
Po skończeniu studiów założyłem Craftinity gdzie od dwóch lat pomagam rozwiązywać trudne problemy przy użyciu bieżącej wiedzy z zakresu sztucznej inteligencji.